2 grudnia 2023 • Dzień dobry!

Rejestracja programu

Rejestracja uprawnia do otrzymania licencji na nieograniczone czasowo użytkowanie BAHN 3.88. Korzystanie z przyszłych wersji programu może wymagać uaktualnienia licencji.

Oferta specjalna dla użytkowników BAHN w Polsce

Rejestracja nowego użytkownika:
opłata rejestracyjna
70 PLN
ulgowa opłata rejestracyjna
(dla użytkowników do 16 lat)
50 PLN
Uaktualnienie w atrakcyjnej cenie:
(tylko dla zarejestrowanych użytkowników wersji 3.86 lub 3.87)
opłata rejestracyjna
50 PLN
Uaktualnienie z BAHN 3.88r1..r3 do BAHN 3.88r4:
(warianty korzystają z tych samych kodów rejestracyjnych)
0 PLN

Konto bankowe

Nazwa banku, numer konta
(dane dostępne drogą mailową)

Proszę o poinformowanie mnie mailem o dokonaniu wpłaty.

Więcej informacji o ofercie dostępnych jest tutaj.
(poniżej tłumaczenie ze strony http://www.jbss.de/, wybrane fragmenty)

Podstawowe informacje

1. Wersja Standard

BAHN jest programem typu shareware. Technicznie nie ma w przypadku BAHN żadnej różnicy między wersją shareware a pełną (zarejestrowaną). Po zainstalowaniu działanie nie jest praktycznie niczym ograniczone. Możesz więc testować program do woli. Po 92 dniach niektóre funkcje programu zostają zablokowane. Aby przywrócić pełną użyteczność programu, potrzebny jest numer rejestracyjny oraz hasło. Możesz je otrzymać zarówno korzystając z serwisu ShareIt!, jak też bezpośrednio od autora programu, po wpłaceniu opłaty rejestracyjnej.

2. Wersja Przeglądarka (niem. Betrachter, ang. Viewer)

BAHN w wersji Przeglądarka jest programem typu freeware. Może być użytkowana nieodpłatnie bez ograniczeń czasowych. W odróżnieniu od wersji Standard niektóre funkcje są niedostępne, dotyczy to w szczególności zapisywania symulacji. Nie można stać się zarejestrowanym użytkownikiem programu w tej wersji.

Opłaty licencyjne za wersję Standard

Aktualny cennik wraz z numerami kont znajduje się na stronie http://www.jbss.de/.

(...)

Rejestracja poprzez serwis ShareIt!

Ta usługa jest przeznaczona przede wszystkim dla użytkowników spoza Niemczech, jak również dla przekazów realizowanych kartą kredytową / debetową. Wykorzystując tą formę płatności możesz zarejestrować swoje BAHN w ciągu kilku minut. Automatyczna usługa działa 24 godziny na dobę.

W zależności od kraju, ShareIt! oferuje różne formy płatności, np. przekaz pieniędzy na konto w krajowym banku, co oczywiście jest mniej kosztowne. Za pośrednictwem serwisu ShareIt! otrzymujesz numer rejestracyjny oraz hasło aktywujące BAHN.

Rejestracja BAHN 3.88 dla nowego użytkownika poprzez ShareIt! w pełnej cenie (19 EUR w krajach UE) - kliknij tutaj. Obowiązuje aktualny kurs w lokalnej walucie po przeliczeniu.

Dla uaktualnienia licencji 3.86 lub 3.87 do 3.88 proszę wysłać mail na adres Autora programu. Otrzyma się wtedy link do ulgowej rejestracji w serwisie ShareIt!.


KBtop